Antiaging : Odmładzanie organizmu

HBOT to efektywny i długotrwały sposób na odmłodzenie organizmu

Kto powiedział, że starzenia nie można zatrzymać?


Istnieją żywe, nieśmiertelne organizmy na tym świecie jak chociażby stułbie - które, po oderwaniu dowolnego fragmentu potrawią się z niego rozmnożyć, a same ze starości nie umierają nigdy.

Istnieją sosny, które żyją ponad 4,5 tysiąca lat i wciąż wyglądają dobrze.

Nie jesteśmy stułbami ani drzewami powiesz - i masz racje, ale wszystkie organizmy źywe na świecie dzielą wspólne fragmenty DNA! Są też ludzkie komórki, które za nic nie chcą umrzeć i są nieśmiertelne, jeśli mają pożywienie - żyją bez końca i są zawsze tak samo sprawne i 'młode' - i jak pewnie się domyślasz, są to znienawidzone komórki nowotworowe! Do dnia dzisiejszego w laboratorium żyją jedne z pierwszych wyciętych komórek rakowych na Świecie, są rozmnażane do dalszych eksperymentów i mają się dobrze.

Naukowcy bardzo intensywnie próbują znaleźć sposób na powielenie mechanizmów ze Stułbi i komórek rakowych

Okazuje się, że medycyna hiperbaryczna to bardzo skuteczny sposób na zatrzymanie procesów starzenia i odmłodzenie wszystkich komórek Twojego ciała!

Potwierdzają to badania naukowe prof. Dawida Sinclaira, światowej klasy eksperta badającego mechanizmy starzenia w organizmach żywychprof. Dawid Sinclair
Na zdjęciu prof. Dawid Sinclair w wieku 52 lat. Kliknij, aby przejść do fragmentu nagrania o HBOT

Wprost wymienia łatwo dostępne, nieinwazyjne metody na powstrzymanie procesów starzenia:

  • 1. Ekstremalne zimno (morsowanie)
  • 2. Ekstremalne ciepło (saunowanie)
  • 3. Poszczenie (niejedzenie niczego jak najdłużej) - uruchamia autofagię i produkcję komórek macierzystych
  • 4. Oddychanie tlenem pod wysokim ciśnieniem (ponad 2,4 ATA - czyli HBOT) - uruchamia produkcję komórek macierzystych
  • 5. Spożywanie dużej ilości czerwonych winogron (szczepów zawierających wysokie stężenia resweratolu)
  • 6. Wysiłek fizyczny HIIT (high intensity interval training)
  • 7. Witariańska dieta - czyli składająca się wyłącznie z nieprzetworzonych owoców i warzyw.
Z powyższej listy HBOT działa najszybciej. Widoczne efekty odmłodzenia zobaczysz po HBOT już po 10 dniach, gdy pozostałe punkty z listy przynoszą efekty dopiero po latach codziennego stosowania.

O ile lekarstwo może być gorsze od choroby, o tyle komora hiperbaryczna (jeśli nie masz przeciwwskazań) na pewno nie zaszkodzi i wyleczy Cię, nawet jeśli nie wiesz, co dokładnie Tobie dolega. Komórki macierzyste dotrą tam, gdzie są potrzebne. Twój organizm jest bardzo inteligentny, tylko przestań mu przeszkadzać i daj mu się wyleczyć.

Przykład innych badań:

Zespół Shai Efrati z Uniwersytetu w Tel Awiwie w Izraelu opublikował artykuł w renomowanym czasopiśmie Aging, pokazujący, że hiperbaryczna terapia tlenowa może sprawić, że ludzie „powrócą” do młodości. Zespół naukowców poprosił 35 starszych osób w wieku powyżej 64 lat o wdychanie czystego tlenu pod wysokim ciśnieniem przez 90 minut dziennie przez 3 kolejne miesiące, 5 razy w tygodniu, i stwierdził, że długość telomerów badanych została rozciągnięta o 20% i starzejące się komórki zostały usunięte w 37% po zakończeniu badania.
Jest to równoznaczne z bezpośrednim powrotem ludzkiego ciała do stanu sprzed 25 lat. [1]

[1] https://www.aging-us.com/article/202188/text