Zanim wejdziesz do komory

To proste i przyjemne

  1. 01Sprawdź przeciwwskazania Zobacz listę
  2. 02Ubierz się w wygodne w bawełniane ubrania. To ważne, aby ubrania były w 100% bawełniane, ponieważ nie mogą one iskrzyć. Wszystkie swetry i inne ubrania/elementy generujące iskry w atmosferze z wysokim stężeniem tlenu pod ciśnieniem stwarzają zagrożenie pożarowe. Zostaw w domu wszystkie elementy generujące iskry elektrostatyczne. Jeśli nie masz ubrań ze 100% bawełny, możesz otrzymać od nas ręcznik, kocyk i porannik, w który się przebierzesz i wejdziesz w nim do środka.
  3. 03Zostaw biżuterię, zegarki, kolczyki, paski i najlepiej okulary w domu lub po prostu poza komorą. Biżuteria pod wpływem wysokiego ciśnienia i czystego tlenu może również iskrzyć lub utlenić się i wywołać alergie skórne.
  4. 04Zmyj makijaż i najlepiej inne substancje, które nałożyłaś/eś na skórę jak kremy, maści itd. Nie używaj perfum ani lakierów czy żelów do włosów.
  5. 05Nie maluj paznokci przed zabiegiem.

Wizyta

Jak już jesteś gotowy, zapraszamy do komory! Wizyta trwa 2 godziny. 90 minut + dekompresja to jest sam czas spędzony w komorze. Do tego należy założyć czas na rejestrację, krótki wywiad medyczny i przebranie się za pierwszym zabiegiem. Prosimy zatem o punktualne przybycie. Nie przyjmujemy osób po spożyciu alkoholu lub środków odurzających.