Cena zabiegów w medycznej komorze hiperbarycznej

Jeżeli są Państwo zainteresowani zabiegami tlenoterapii, serdecznie zachęcamy do skorzystania z usług naszej placówki. Proponujemy zarówno pojedyncze seanse, jak i pakiety kuracji z wykorzystaniem urządzenia, którym jest medyczna komora hiperbaryczna. Cena poszczególnych pakietów wraz z ich opisami widnieje w poniższej tabeli. Zachęcamy do zapoznania się z zawartymi w niej informacjami.

Komora hiperbaryczna cena - od czego zależy koszt zabiegu?

Istnieje wiele korzyści wynikających z zabiegów tlenoterapii hiperbarycznej. Ze względu na to, coraz więcej osób decyduje się na wzięcie w nich udziału. Nie bez znaczenia jest jednak koszt seansów z wykorzystaniem urządzenia typu komora hiperbaryczna. Cena tlenoterapii zależy od kilku czynników. Oto one:

  • Liczba sesji,
  • Czas trwania,
  • Wysokość ciśnienia,
  • Rodzaj zabiegu (leczniczy, rekreacyjny).

Wyżej opisane elementy składają się na ostateczny koszt kuracji z użyciem medycznej komory hiperbarycznej. Cena zabiegu w niektórych przypadkach, jest również ustalana indywidualnie. W celu uzyskania bardziej szczegółowych informacji na ten temat, zapraszamy do kontaktu.

Komora hiperbaryczna - cena zabiegu i szkolenia

W naszym gabinecie tlenoterapii znajduje się medyczna komora hiperbaryczna. Cena zabiegu z jej wykorzystaniem zaczyna się od 150 zł dla godzinnych zabiegów rekreacyjnych w ciśnieniu 1,6 ATA i 590 PLN dla zabiegów medycznych od 2,5 ATA, które dostarczają do organizmu znacznie więcej tlenu prosto z butli medycznych.
Koszt jest uzależniony zarówno od długości seansu, jak i wysokości ciśnienia oraz tego, czy pacjent zdecyduje się na wykupienie pakietu składającego się z 10 lub większej liczby zabiegów. Ponadto, lekarze lub osoby przeszkolone mają możliwość wynajęcia naszego urządzenia typu komora hiperbaryczna na własne potrzeby. Cena zabiegu jest wówczas ustalana indywidualnie. Takie rozwiązanie stosowane jest przez specjalistów, którzy samodzielnie chcą przeprowadzić zabiegi swoich pacjentów i sprawować nad nimi pełną kontrolę. W naszej ofercie znajduje się również szkolenie z obsługi kapsuły, jaką jest medyczna komora hiperbaryczna. Cennik w tym wypadku także ustala się indywidualnie. W celu uzyskania szczegółowych informacji, zapraszamy do kontaktu z nami.

PozycjaCenaOpis
60 minut w komorze pod ciśnieniem 1.6 ATA (rekreacyjnie)150 PLN

Jeśli chcesz miło spędzić czas jak w prywatnym kinie, tylko na leżąco i dodatkowo chcesz się trochę dotlenić pod ciśnieniem, to zapraszamy

1 zabieg leczniczy 120 minut 2,5 ATA - 2,7 ATA590 PLN

Standardowy zabieg o udowodnionym naukowo działaniu leczniczym

10 zabiegów 120 minut 2,5 ATA - 2,7 ATA5 310 PLN

Rabat 5% (590 PLN) zamiast 5900 PLN

30 i więcej zabiegów 120 minut 2,5 ATA - 2,7 ATA15 045 PLN

Rabat 15% (2655 PLN taniej!) zamiast 17 700 PLN

Wynajem komory przez lekarza lub osobę przeszkolonąUstalana indywidualnie

Przyprowadź swojego pacjenta i osobiście prowadź terapię. Tylko dla osób przeszkolonych.

Szkolenie z obsługi komory dla osób z branży medycznejUstalana indywidualnie

Dla grupy do 6 osób. Czas trwania 2 dni na miejscu. Umożliwia wynajem lokalu z komorą na własne potrzeby i zabiegi bez udziału naszego personelu.

Profesjonalna komora medyczna

Nasza komora umożliwia wdychanie tlenu pod ciśnieniem aż 3 atmosfer (maksymalne ciśnienie 3,2 ATA) i jest w pełni profesjonalną medyczną komorą hiperbaryczną.

Zachęcamy do zapoznania się czym różni się profesjonalna komora medyczna 3,2 ATA od rekreacyjnej

Czytaj więcej